Telefon
WhatsApp
Milliyetçi Hareket Partisi Erbaa İlçe Teşkilatı Aday Tanıtım Toplantısı Yaptı.
300 X 250 Reklam Alanı

Milliyetçi Hareket Partisi Erbaa İlçe Teşkilatı Aday Tanıtım Toplantısı Yaptı.

Milliyetçi Hareket Partisi Erbaa İlçe Teşkilatı Erbaa Kapalı spor salonunda aday tanıtım toplantısı yaptı. Yapılan toplantıya Erbaa halkı yoğun ilgi gösterdi.

Toplantıya Yokat Milletvekili Yücel Bulut, İl Başkanı Mustafa İpekte katıldılar.

Yapılan aday tanıtım toplantısında ilçe başkanı Yılmaz Gök, İl Başkanı Mustafa İpek, Milletvekili Yücel Bulut ve Erbaa Belediye başkanı Ertuğrul Karagöl konuşmalar yaptılar.

Milliyetçi Hareket Partisi Erbaa İlçe Başkanı Yılmaz Gök;

“Her renkten, her desenden, her beldesinden tek yürek oldunuz buraları doldurdunuz. Milliyetçi Hareketle tek yürek oldunuz. Gökallı, Tanobalı, Karayakalı Erbaa’nın her köşesinden gözü kulağı burada olan her kardeşimi selamlıyorum. Erbaa yeni bir sefere bu salondan başlamaktadır. Her birinizle ayrı ayrı övünüyor, ayrı ayrı iftihar ediyorum. Sizlerin huzurunda bütün adaylarımıza başarılar diliyorum. Allah yar ve yardımcıları olsun. Milliyetçi Hareket Partisi varsa üretken belediyecilik vardır.” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi Tokat İl Başkanı Mustafa İpek

“Yeni bir seçim dönemine girdik. İşimiz çok hedefimiz büyük yükümüz ağırdır. İnanıyorum ki 31 Mart 2024’de Erbaa’da belde belediyelerimiz ehline emanet edilecektir. Emanet MHP kadrolarında emin ellerdedir. Bizde makam hırsı yoktur. Yeniden Ertuğrul Karagöl kardeşime olan desteğinizi sandığa yansıtacağınızdan şüphemiz yoktur. Kazanan Erbaa olacak kazanan istikrar olacaktır. Erbaa’yı seviyoruz. Erbaa’da Ertuğrul kardeşimize inanıyoruz. Erbaa’da canla başla çalışacağımıza söz veriyoruz.” ifadelerini kullandı.

Milliyetçi Hareket Partisi Tokat Milletvekili Yücel Bulut;

“Birliğin gücünün tek yürek olmanın nasıl bir eseri ortaya çıkardığını anlatıyoruz. Erbaa bugün tüm yönleriyle günden güne büyüyen istihdam anlayışıyla Tokat'ın tamamına hatta Amasya'ya, Erzincan'a, Taşova'ya, Karadeniz'e rol model olacak bir şehir haline geldi. 70 binlerdeki nüfusu 100 binin üzerine çıktı. Ve gurbetteki Erbaalılar bir bir cazibe merkezi olmuş, Erbaa'ya geri dönüş yapmaya başladı. Bir kentin ancak tek yürek olarak ve hangi partili olursa olsun Erbaa için yüreğini ortaya koyanların bir ve bir arada olmasıyla büyüyebileceğini siz tüm Türkiye'ye gösterdiniz. Ve elbette ki bizlerin kardeşi varlığıyla iftihar ettiğimiz Erbaa belediye başkanımızla bu değişimin öncüsü olarak kiminizin hanesinin evladı, kimisinin kardeşi olarak, kimisinin arkadaşı ve dostu olarak, kimisinin sırdaşı olarak, kimisinin yol arkadaşı olarak bu büyük gemiye Erbaa gemisine başarıyla kaptanlık etti. Ve Allah nasip ederse bugün tekrar adaylıklar açıklandığı andan itibaren ne dedim başta? Destan yazmaya hazırlanıyoruz dedim. 5 yıl önce değişim için her birliğiyle verdiğimiz mücadelenin neticesi olarak şüpheniz olmasın 31 Mart akşamı tüm Türkiye'nin Gıptayla baktığı bir sonucu Erbaa'dan alacağız ve rakipleriyle Ertuğrul Karagöl arasındaki farkın bir daha hiçbir zaman kapanamayacağını bütün Türkiye'ye hep beraber göstereceğiz. Erbaalının el ele vermesi gibi, Erbaalının gönül gönüle vermesi gibi biz de burada başta belediye başkanımız olmak üzere belediyemizin bütün personeliyle belde belediye başkanlarımızla beraber el ele gönül gönüle birliğin gücüyle dün nasıl yapıyorsak bundan sonra da mücadele etmeye devam edeceğiz.” şeklinde konuştu.

Erbaa Belediye Başkanı Ertuğrul Karagöl;

“Ben hazırım. İnancım tam. Arkadaşlarım hazır, inançları var. Görüyorum Erbaalım da hazır inançları var. O zaman bize zafer haktır. Şair der ki beden ölür, çürür, cana bakın siz. Kim kimle yürür ona bakın siz. Bırakın dönsün dönme dolaplar, haktan hakikatten yana bakın siz. İşte karşımda yeni dönemde benimle yürüyecek arkadaşlar. Karşımda benimle yürüyecek siz. Değerli Erbaalılar. Soruyorum benimle yürüyecek misiniz? Şuan ne görüyorum biliyor musunuz benim güzel hemşehrilerim. Muhteşem bir Erbaa manzarası. Bu manzaraya bakıp şunu hissediyorum. Erbaa sel olmuş sel. Sevgi selimiz, sevda yelimiz coşmuş. Allah bu coşkumuzu arttırsın. Allah bu heyecanımızı arttırsın. Allah birlik ve beraberliğimizi daim etsin.”

“Bu 5 yıllık dönemde zoru kolay yaptık. Kimseye tepeden bakmadık. Ayırmadık, ayrıştırmadık. Küçüğümüze sevgimizi, büyüklerimize hürmetimizi ve saygımızı hiç kaybetmedik. Gençlerimizin önlerini açtık. Hiçbir zaman başınızı öne eğdirmedik. Erbaa’mıza yakışan sizlerin teveccühünü unutmayan, sizlere layık olmaya çalışan bir başkan olmaya gayret ettik. Birlikte huzur getirdik. Erbaa’mızı hep birlikte değiştirdik. Erbaa’mızı yeniledik. Ama özümüzü yitirmedik. Duruşumuzu kaybetmedik. Allah nasip ederse sizlerin de tercihiyle yeni dönemde bu şuurla çalışacağız. Canla başla, aşkla çalışacağız. Seçim sürecinde ise kimse bizden nezaket sınırları dışına çıkmamızı beklemesin. Konuşacaksak nezaketle, haykıracaksak nezaketle haykıracağız. Sakin olacağız. Her zaman saygılı olacağız. Huzur getirdiğimiz şehrimizin huzurunun bozulmasına asla müsaade etmeyeceğiz. Sizlere söz veriyorum, başaracağız. Ya Allah zafer bismillah.” diye konuştu.

Anasayfa Reklam Alanı 1 728x90

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

300 X 250 Reklam Alanı

Puan Durumu

Takım OM G M P
1 GS  Galatasaray 38 33 2 102
2 FB  Fenerbahçe 38 31 1 99
3 TS  Trabzonspor 38 21 13 67
4 İBFK  Başakşehir 38 18 13 61
5 KSM  Kasımpaşa 38 16 14 56
6 BJK  Beşiktaş 38 16 14 56
7 SVS  Sivasspor 38 14 12 54
8 ALNY  Alanyaspor 38 12 10 52
9 ÇRZ  Ç.Rizespor 38 14 16 50
10 ANT  Antalyaspor 38 12 13 49
11 GFK  Gaziantep FK 38 12 18 44
12 ADS  Adana Demir. 38 10 14 44
13 SAMS  Samsunspor 38 11 17 43
14 KYS  Kayserispor 38 11 15 42
15 HTY  Hatayspor 38 9 15 41
16 KON  Konyaspor 38 9 15 41
17 MKE  Ankaragücü 38 8 14 40
18 FKGK  Karagümrük 38 10 18 40
19 PNDK  Pendikspor 38 9 19 37
20 İST  İstanbulspor 38 4 27 16

Reklam

300 X 250 Reklam Alanı

Erbaa Nöbetçi Eczaneler

Anket

Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150

E-Bülten Aboneliği